Başkan Amcadan Çocuklara Karne Hediyesi

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar sömestr tatilinde karne hediyesi olarak öğrenciler için getirttiği yetenek sirki çocuklar tarafından büyük bir beğeni aldı.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Başkan Amcadan Çocuklara Karne Hediyesi
Başkan Amcadan Çocuklara Karne Hediyesi
Haber albümü için resme tıklayın

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 2023- 2024 Eğitim-Öğretim yılının ilk dönemini tamamlayarak, karnelerini alan çocukları Yetenek Sirki ile ödüllendirdi. Eğlence dünyasının muhteşem şovu Cambaz Mithat’ın Yetenek Sirkini çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü. 

Başkan Amcadan Çocuklara Karne Hediyesi

Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar sömestr tatilinde öğrenciler için getirttiği yetenek sirkini ilginin çok yoğun olması nedeniyle bir kez daha getirterek çocukların ve ailelerinin seyrine sundu.

Katılımın oldukça yoğun olduğu Yetenek Sirkinde, cambaz Mithat, jonglör, akrobasi, sihirbaz, palyaço, tek tekerli bisiklet, ateş şov, rolla bolla, denge ve piton yılanı gösterileriyle izleyenlere neşeli dakikalar yaşattı.

Başkan Amcadan Çocuklara Karne Hediyesi

“Yüzlerini Güldürmek Mutluluk Veriyor”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar çocukların mutluluğu için ne gerekiyorsa yaptıklarını belirterek, “3 yıldır yaptığımız gibi bu sömestr tatilinde de çocuklarımız sirk gösterisi ile ilk dönemin yorgunluğunu atsınlar istedik. Bu bağlamda daha önce ulusal kanallarda program yapmış yeteneğimizi yeniden şehrimize getirdik. Bu eğitim sürecinde çocuklarımız biraz yoruldu. Onların moral ve motivasyonlarını artırmak, evlatlarımıza güzel bir ara tatil yaşatmak amacıyla heyecan ve eğlence dolu çocuk şenliği düzenledik. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda çocuklarımız büyük ilgi gösterdi. Ben bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların yüzünü güldürmek bizlere mutluluk veriyor enerji veriyor.” dedi.

Başkan Amcadan Çocuklara Karne Hediyesi

Yetenek sirkinin sonunda çocuklar Cambaz Mithat ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Sirk gösterisi 2 gün boyunca toplamda 6 seans olarak gösterime sunuldu.

29 Oca 2024 - 17:00 Ordu/ Fatsa- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir