Rahman Koçak: 'Play-Off'lara Hazır Olmak İstiyoruz!'

Ordu Esnafspor Galibiyeti Sonrası Rahman Koçak'tan açıklamalar: "Takım olarak her maça iyi hazırlanıyoruz"

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Gülyalı Turnasuyuspor orta saha oyuncusu Rahman Koçak: "Her maçta kendimizi daha da geliştirerek play-off maçlarına hazır olmak istiyoruz"

Gülyalı Turnasuyuspor'un orta saha oyuncusu Rahman Koçak, Ordu Esnafspor'u mağlup ettikleri maçın ardından önemli açıklamalarda bulundu. Koçak, zorlu geçen mücadelede takımının performansını değerlendirirken, Play-Off öncesi verdikleri hazırlık sürecine dikkat çekti.

"Bugünkü maç zorlu geçti. Play-Off öncesi iyi bir hazırlık yapmıştık ve bu maçta eksilerimizi ve artılarımızı görmek için önemli bir fırsat oldu. Takım olarak her maça iyi hazırlanıyoruz ve aramızda güçlü bir arkadaşlık ortamı var. İdmanlarda çok çalışıyoruz, her maça ayrı ayrı hazırlanıyoruz. Kendimizi her maçta daha da geliştirerek Play-Off maçlarına hazır bir şekilde başlamak istiyoruz."

Koçak, maçın zorluğuna da değinerek şunları söyledi: "Bugünkü maçta daha maçın başında eksik kaldık ve oyunun büyük bölümünü 10 kişi tamamladık. Soğuk hava ve zemin koşulları düşünüldüğünde, 10 kişiyle oynamak kolay değil. Ancak herkes elinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştı ve galip gelmeyi başardık. Taraftarlarımız bize inansınlar, daha iyi olmak için çok çalışıyoruz. Hedefimiz büyük ve bundan sonraki maçlarda da yanımızda olmalarını bekliyoruz. Onlara her geçen maçta daha güzel bir futbol seyrettirmek istiyoruz."

29 Oca 2024 - 11:55 Ordu/ Gülyali- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun