Cörüt," Gayret Bizden, Zafer Allah'tan"

CHP Gülyalı Belediye Başkan Adayı olarak seçilen Uğur Cörüt, dün gerçekleşen Parti Meclisi toplantısının ardından Genel Başkan ve PM üyelerinin onayıyla belirlendiğini açıkladı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

CHP Gülyalı Belediye Başkan Adayı olarak seçilen Uğur Cörüt, dün gerçekleşen Parti Meclisi toplantısının ardından Genel Başkan ve PM üyelerinin onayıyla belirlendiğini açıkladı. Cörüt, sürece katkı sunan ve destek veren herkese teşekkür ederken, kazananın sadece kendisi değil, Gülyalı halkı olacağını belirtti.
Gülyalı için önemli bir sevda olduğunu ifade eden Cörüt, ilçenin son 5 yılda yaşadığı değişim, dönüşüm ve gayretler için mevcut Başkan Ulaş Tepe'ye teşekkür etti. Cörüt, belediyecilik anlayışını daha da geliştirerek Gülyalı'da daha fazla hizmet sunacaklarını ve 13 mahallede derman belediyeciliği anlayışını yaygınlaştırmaya devam edeceklerini belirtti.
Sivil toplum kuruluşlarında yürütülen çalışmaların ve eğitimlerin Gülyalı'ya aktarılacağını vurgulayan Cörüt, adaletli bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini ve Gülyalı'nın sürekli ve en güzel hizmetlere layık olduğunu dile getirdi.
Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak çağdaş belediyecilik vizyonunu uygulamak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyleyen Cörüt, 1 Nisan'dan itibaren Gülyalı'ya hizmet için kolları sıvayacaklarını belirtti. "Gayret bizden, zafer Allah'tan!" diyen Cörüt, çalışmalarına başlamak için heyecanlı olduklarını ifade etti.

27 Oca 2024 - 10:41 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun