Ünye Müftülüğünde Umre Seminerleri

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile Umre'ye gidecek olan vatandaşlara yönelik Ünye İlçe Müftülüğü konferans salonunda Umre hazırlık semineri düzenlendi.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Ünye Müftülüğünde Umre Seminerleri
Ünye Müftülüğünde Umre Seminerleri
Haber albümü için resme tıklayın

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile Umre'ye gidecek olan vatandaşlara yönelik Ünye İlçe Müftülüğü konferans salonunda Umre hazırlık semineri gerçekleştirildi.

Ünye Müftülüğünde Umre Seminerleri

Seminere katılan Ünye Müftüsü Hüseyin Okuş "İbadet bilinci ve Umre Menasiki" konularında bilgilendirmede bulunarak şu ifadeleri kullandı:

 "Müftülüğümüz bünyesinde yaklaşık 500'ü aşkın kişiye seminer vererek tecrübeli hocalarımızla birlikte kutsal beldelere gönderdik. Diyanet İşleri Başkanlığımız 2023 yılında 80.000 hacımıza hizmet vererek organizasyonu en iyi yapma husunda dünya genelinde birinci sıraya oturdu. Müftülüğümüz olarak Hac ve Umreye giden genç-yaşlı toplumumuzun bütün kesimine en iyi şekilde hizmet etmeye gayret ediyoruz. Hac ve Umre yolculuğu zor ve meşakkatli bir iştir. Sabrederek yaptığımız ibadetin tadına vararak ibadetimizin kabul olunmasına vesile olmalıyız. Bütün ibadetlerimiz böyle olmalıdır. Bu vesileyle sizleri canı gönülden tebrik ediyorum."

Ünye Müftülüğünde Umre Seminerleri

26 Oca 2024 - 09:50 Ordu- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak