CHP, Tavşan Aday Çıkarmaz! Desteklemezde

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu İl Başkanı Bülent Akpınar, yerel seçimlerle ilgili olarak parti binasında basın açıklaması yaptı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Ordu İl Başkanı Bülent Akpınar, yerel seçimlerle ilgili olarak parti binasında basın açıklaması yaptı. Akpınar, gündemde olan yerel ittifak konularına açıklık getirdi ve CHP'nin adayının Ordu'da en uygun seçenek olacağını belirtti.
Başkan Akpınar, yaptığı açıklamada, "CHP'nin adayı bugün Ordu'da en mükemmel aday olacaktır. Adı sanı olup olmaması önemli değil. İstanbul'da tarih yazan Ekrem İmamoğlu örneğini vererek, tanınmayan bir ismin halkın desteğiyle başarılı bir belediye başkanı haline geldiğini ifade etti. Akpınar, CHP'nin hiçbir şekilde pazarlık içinde olmadığını ve bu konunun gündemlerinde olamayacağını vurguladı." şeklinde konuştu.
CHP, Tavşan Aday Çıkarmaz! Desteklemezde
Akpınar, "CHP'nin tavşan aday çıkaramayacağını" belirterek, parti içinde her seviyeden yöneticinin potansiyel belediye başkan adayı olabileceğini söyledi. Ordu için en doğru ismi belirlemeye çalıştıklarını ifade eden Akpınar, 12 ilçe belediye başkan adayını açıkladıklarını ve yakın zamanda 2-3 ilçe belediye başkan adayını daha duyuracaklarını belirtti.
Akpınar, CHP'nin hizmet odaklı stratejisinin diğerlerinden farklı olduğunu ve en iyi adayları belirleme konusundaki çabalarını sürdürdüklerini dile getirdi. Akpınar, CHP'nin Ordu'ya en güzel şekilde hizmet etmek için en doğru adayı seçme konusundaki çalışmalarının herkesin haberdar olduğunu belirtti.

23 Oca 2024 - 14:19 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun