MTSK Direksiyon Sınavı Sorunsuz Tamamlandı

Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu (MTSK) öğrencileri, direksiyon eğitimi uygulama sınavını başarıyla tamamlayarak bir sonraki adıma geçmeye hak kazandı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu (MTSK) bünyesinde yer alan öğrenciler, başarılı bir şekilde direksiyon eğitimi uygulama sınavını geçerek önemli bir kilometre taşına imza attı. Sürücü adayları, uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirdikleri sınavda gösterdikleri performansla dikkat çekti.

MTSK tarafından düzenlenen direksiyon eğitimi uygulama sınavında öğrenciler, trafik kurallarına uygun araç kullanma becerilerini sergilediler. Uzman eğitmenler tarafından titizlikle değerlendirilen sürücü adayları, manevra kabiliyetleri, trafik kurallarına uyumu ve genel sürüş becerileri konularında başarılı bir performans sergiledi.

Sürücü adayları, sınavın sonunda aldıkları başarı belgeleriyle bir adım daha ileriye geçmenin gururunu yaşarken, MTSK'nın kaliteli eğitim anlayışı ve profesyonel eğitmen kadrosu tarafından desteklenmeleri, başarılarını daha da anlamlı kılıyor.

21 Oca 2024 - 10:50 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Hayatgazetesi Ordu