Fatsa Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Öğrencilerinden Başarı Yağmuru!

Fatsa Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri, Okullar Arası Yıldızlar Bilek Güreşi İl Şampiyonası'nda büyük başarı elde etti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Okullar Arası Yıldızlar Bilek Güreşi İl Şampiyonası'nda Fatsa Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri, büyük bir başarıya imza attı. Madalya kazanma konusunda adeta doymayan öğrenciler, müsabakalarda gösterdikleri üstün performansla dikkatleri üzerine çekti.

Erkekler kategorisinde 70 kiloda3 mücadele eden Kayra Gürkan, sol kolunda birinci ve sağ kolunda birinci oldu.

Kızlarda ise 35 kiloda Elif Gülenç, sol kolunda ikinci ve sağ kolunda üçüncü olarak büyük bir başarı elde etti. 40 kiloda mücadele eden Nehir Çelebi, sol kolunda üçüncü ve sağ kolunda üçüncü oldu.

45 kiloda Gamze Yandım, sol kolunda birinci ve sağ kolunda birinci oldu, 50 kiloda İremsu Özcan, sol kolunda üçüncü ve sağ kolunda üçüncü oldu.

55 kiloda mücadele eden Eylül Fındık, sol kolunda üçüncü ve sağ kolunda ikinci oldu 65 kiloda ringe çıkan Edanur Küt, sol kolunda birinci ve sağ kolunda ikinci oldu.

Ağır siklet kategorisinde ise +65 kiloda Elif Eylül Töngel, sol kolunda üçüncü ve sağ kolunda üçüncü olurken, aynı kategoride mücadele eden Yağmur Efsa Uylası, sol kolunda ikinci ve sağ kolunda ikinci oldu.

20 Oca 2024 - 10:00 Ordu/ Fatsa- Spor

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu