Karne Hediyesi Altınordu'dan

Altınordu Belediyesi'nden öğrencilere tatil sürprizi: Sinema ve tiyatro günleri başlıyor! 

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören'in öğrencilere yönelik başlattığı geleneksel Sinema ve Tiyatro Günleri, 20 Ocak Cumartesi günü Altınordu Belediyesi Trafik Eğitim Parkı'nda başlıyor. Yarıyıl tatilinde çocuklara keyifli anlar yaşatmayı amaçlayan etkinlik, 20 Ocak Cumartesi günü "Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa" filmi ile start alacak. 3 Şubat Cumartesi günü ise "Masal Dede ve Bilgiç" adlı tiyatro oyunu ile son bulacak.

Etkinlik süresince, çocuklar 15 gün boyunca 12 farklı film gösterimi ve 9 gün boyunca çeşitli tiyatro oyunları izleme fırsatı bulacaklar. Sinema ve Tiyatro Günleri, çeşitli aktiviteler, oyunlar ve Altınordu Belediyesi'nin ikramları ile renkli ve eğlenceli bir yarıyıl tatili yaşatmayı hedefliyor.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, bu etkinlikle çocukları ödüllendirmeyi ve aileleriyle keyifli anlar yaşatmayı amaçladıklarını belirtti. Başkan Tören, "Sinema ve Tiyatro Günleri"ne tüm çocukları ve aileleriyle birlikte davet etti, çocuklara unutulmaz anlar ve keyifli bir tatil diledi. 

19 Oca 2024 - 16:59 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz