4 Mahallenin Bağlantı Yoluna Sıcak Asfalt

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım seferberliği kapsamında Kabadüz ilçesinin 4 mahallesine bağlantı sağlayan güzergâhtaki son kısım da sıcak asfalt ile buluşacak.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
4 Mahallenin Bağlantı Yoluna Sıcak Asfalt
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ulaşım seferberliği tüm hızıyla sürüyor. Çalışmalar kapsamında Kabadüz ilçesinin 4 mahallesine bağlantı sağlayan güzergâhtaki son kısım da sıcak asfalt ile buluşacak.

4 Mahallenin Bağlantı Yoluna Sıcak Asfalt

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalarda vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

4 Mahallenin Bağlantı Yoluna Sıcak Asfalt

Bu kapsamda çalışmalarına hız veren Ordu Büyükşehir Belediyesi Kabadüz ilçesinde 4 mahalleyi birbirine bağlayan grup yolunun daha önce tamamlanan son bölümünde de sıcak asfalt çalışması başlattı. Başköy, Akgüney, Harami ve Gümüşköy Mahallelerini birbirine bağlayan güzergahta sıcak asfalta kavuşan 3.5 kilometrelik güzergahın ardından Başköy Mahallesi Tikenli mevkii arasındaki 1.5 kilometrelik kısım da sıcak asfalt ile buluşacak.  

19 Oca 2024 - 10:05 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir