Futbola Geri Döndü! Hedef Şampiyonluk

Eray Eren, futbol kariyerine Ordu 1. Amatör Lig ekibi Galataspor ile geri dönüş yaparak devam edecek.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Orduspor 1967 A.Ş.'de uzun yıllar kaptanlık yapan deneyimli futbolcu Eray Eren, futbol kariyerine Ordu 1. Amatör Lig ekibi Galataspor ile geri dönüş yaparak devam edecek.

Geçtiğimiz sezon devre arasında Orduspor 1967 A.Ş. ile olan sözleşmesini fesheden Eray Eren, bir sezon futboldan uzak kaldıktan sonra tekrar sahalara dönüş yapıyor. Ordu futbolunun köklü isimlerinden biri olan Eray Eren, Galataspor ile anlaşmaya vardı. Ordu 1. Amatör Lig'e iddialı bir şekilde hazırlanan Galataspor, Eray Eren'in tecrübesinden faydalanmayı hedefliyor.

Altyapısından yetiştiği Orduspor 1967 A.Ş.'ye Bölgesel Amatör Lig'de kaptanlık pazubandını takan Eray Eren, 3. Lig'e yükselen takımın kaptanlığını üstlenmiş ve performansıyla dikkat çekmişti. Ancak, takımın başına Cahit Erçevik'in gelmesiyle birlikte Eray Eren ile yaşanan sorunlar sonucunda takımdan ayrılan futbolcu, Galataspor ile yeni bir başlangıç yapma kararı aldı.

Kariyerinde 3. Lig'de 152 maça çıkan ve Bölgesel Amatör Lig'de 79 kez sahaya çıkan Eray Eren, Galataspor formasıyla Ordu 1. Amatör Lig'de sahalara tekrar çıkacak.

16 Oca 2024 - 09:27 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun