Bu Kez de Osmangazi’den Aday!

Son seçimde İYİ Parti’den Ordu Milletvekili aday adayı olan Orkun Özeller, bu kez Osmangazi Belediye Başkanlığı için mücadele verecek.

Burak  Yıldız
Burak Yıldız Tüm Haberleri

İncirlik’te görev yaptığı dönem ABD’nin verdiği onur madalyasını “Bu madalyayı verenler YPG ile işbirliği içindedir” diyerek reddeden Emekli Albay Orkun Özeller, İYİ Parti’nin Bursa Osmangazi belediye başkan adayı oldu.

Yola ziyaret ve dualarla başlayan Özeller, şu açıklamayı yaptı;

“Osmangazi Belediye başkanlığı için çıktığımız bu kutlu yola bugün mekanlarında ettiğimiz dualarla başladık. Onlara layık bir Osmangazi için söz verdik  İlk olarak Osmanlı Devleti Kurucusu Osman Gazi ve Bursa’mızın Fatihi Orhan Gazi'nin Türbelerinde Ecdadımızın ruhlarını yad ederek  başladık Hür ve Bağımsız Adaylık yürüyüşümüze. Cumhuriyetimizin kurucusu, ‘Açtığı yolda, Kurduğu Ülküde, Gösterdiği Amaçta Hiç Durmadan Yürüyeceğimize Ant İçtiğimiz’ Ulu Önderimizin huzurunda bir kez daha kararlığımızı gösterdik.

Vatanları uğruna canlarını feda etmiş Mehmetçiklerimiz ve silah arkadaşlarımızın huzurlarında saygı ve şükranlarımızı sunduk.

Büyük Osmangazi Yürüyüşü

Son olarak da Bursa'nın evladı olmamı sağlayan, beni  Bursa'mıza bağlayan,  büyükannem ve büyükbabamın kabirlerinde kendilerine saygılarımı dualarımla sunduktan sonra, Hamitler Şehitliğimizde vatan kahramanlarımızı ziyaretle Büyük Osmangazi Yürüyüşümüzün ilk gününü tamamladık.”

Özel Haber: Burak Yıldız

 

15 Oca 2024 - 12:30 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Burak Yıldız