Başkan Yavaş'ın İmza Töreninde Emekçilere Saygı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Belediye-İş Sendikası ile 2024 personel maaş artışı için imza töreninde buluştu.

Burak  Yıldız
Burak Yıldız Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Belediye-İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile 5 farklı iş kolunda faaliyet gösteren sendikalar arasında 2024 yılı personel maaş artışı için ek protokol töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Yurdakul, “Kim emeğe yakınsa, kim emekçiye saygı duyuyorsa biz onu baş tacı ederiz” dedi.

Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşen imza törenine, davul-zurna eşliğinde ve coşkuyla karşılanan personel, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a sevgi gösterisinde bulundu. Başkan Yavaş, yapılan yüzde 70 oranındaki zamın enflasyona karşı personeli ezdirmemek adına yapıldığını belirterek, "Biz bir aileyiz" vurgusu yaptı. 

Başkan Yavaş'ın İmza Töreninde Emekçilere Saygı

Belediye-İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul ise konuşmasında, ülkenin yükünü emekçilerin sırtında taşıdığını ve olumsuzlukların faturasının her seferinde emekçilere çıkmasına dikkat çekti. Yurdakul, "Kim emeğe saygılı oluyorsa, kim emekçiye yakınsa, ona oy vermeli, desteklemeli. Biz Belediye-İş Sendikası olarak kim emeğe yakınsa, kim emekçiye saygı duyuyorsa onu baş tacı ederiz" şeklinde konuştu.  

15 Oca 2024 - 11:50 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Burak Yıldız