Şehitlerimize Dua Edildi

Ülkedeki camilerde, terör operasyonlarında şehit olan Mehmetçikler ve diğer şehitler için sabah namazında dua programları düzenlendi. İl Müftüsü Dr. İsmail Çiçek liderliğindeki bir grup, Altınordu Akyazı Uhud Camii'nde yapılan programda şehitler için dua etti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Bugün sabah namazında ülkemizin tüm camilerinde, terör örgütlerine karşı yapılan operasyonlarda şehadete kavuşan kahraman Mehmetçikler ve tüm şehitler için okunan hatimlerin duası yapılmak üzere Şehitlerimize dua için sabah namazı buluşması programları tertip edildi.

Tüm camilerde olduğu gibi İlimizdeki camilerde de programlar icra edilerek, dualar edildi. İl Müftüsü Dr. İsmail Çiçek, İl Müftü Yardımcıları Avni Bolat, Alim Yaya, Burhan Al ve Altınordu İlçe Müftüsü Abdullah Söylemez ile birlikte ile Altınordu Akyazı Uhud Camii'nde düzenlenen programa iştirak ettiler.

Sabah namazı öncesi tüm şehitlerimize bağışlanmak üzere Yasin-i Şerif okundu. Cemaatle eda edilen sabah namazının akabinde Fetih Suresi okundu ve Şehitler için İl Müftüsü Dr. İsmail Çiçek, duada bulunarak eller semaya kaldırıldı.

Şehitlerimize Dua Edildi

14 Oca 2024 - 15:21 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu