Şehidimiz Son Yolculuğuna Uğurlanacak

Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit düşen İstihkam Söz. Er Murat Atar, İkizce'de defnedilecek. Cenaze töreni, bugün öğle namazını müteakiben İkizce Merkez Camii'nde gerçekleşecek. Şehit Atar'ın naaşı, aile mezarlığında toprağa verilecek.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Ordu'nun İkizce ilçesinde ikamet eden İstihkam Söz. Er Murat Atar, Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe-Kilit Operasyonu'nda bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen sızma girişiminde şehit düşmüştü. Kahraman şehidimizin cenaze töreni, bugün öğle namazını müteakiben İkizce Merkez Camii'nde gerçekleştirilecek.

Şehit Murat Atar'ın naaşı, Bolluk Mahallesi Kabakkeriş mevkiinde bulunan aile mezarlığına defnedilecek. Törene, şehidin ailesi, yakınları, silah arkadaşları ve vatandaşlar büyük bir katılım göstermeye hazırlanıyor. Şehitlik mertebesine ulaşan kahraman evladımız için düzenlenecek olan cenaze töreni, vatanına canını feda eden bir yiğidin son görevini yerine getirecek olan insanların duygu dolu anlarına tanıklık edecek.

Şehit Murat Atar, milletimizin gönlünde ölümsüzleşecek. Türk milleti olarak bir kez daha baş sağlığı diler, şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı temenni ederiz. Ruhu şad olsun, mekanı cennet, makamı âli olsun.

14 Oca 2024 - 11:25 Ordu/ İkizce- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu