"Artık Her Şey Göze Alınmıştır"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Irak’ın kuzeyinde hain PKK terör örgütünün düzenlediği hain saldırıda 9 askerimizin şehit edilmesi üzerine yayınladığı taziye mesajında terörle mücadelede artık her şeyin göze alındığını dile getirdi.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan sızma girişiminde çıkan silahlı çatışmada 9 askerimizin şehit edilmesine üzerine taziye mesajı yayımladı.

Milletvekili Şanlıtürk, yaptığı açıklamada,
Irak’ın kuzeyinde Pençe Kilit bölgesinde çıkan çatışmada dokuz askerimiz şehit olmuş dört askerimiz yaralanmıştır. İkizce ilçemiz Bolluk Mahallesi’nden Sözleşmeli Er Murat Akar evladımız da şehitler arasındadır.

Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.
Rabbim şehadetlerini kabul etsin.

Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun" dedi.

Şanlıtürk, mesajının devamında, "Türk ve İslam Dünyasının Bilge Lideri MHP Genel Başkanımız Sayın Dr Devlet Bahçeli’nin, devletimizin üst düzey güvenlik toplantısının sona ermesinin ardından yaptığı açıklamada dediği gibi terörle mücadele de artık her şey göze alınmıştır.
Necip Türk Milleti ve yüce devletimiz bu hususta son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar bu kararlılığından asla geri adım atmayacaktır.
Hain terör örgütünün arkasında her kim olursa olsun, her kim destek veriyorsa versin. Yüce Türk Milleti artık kararlılıkla her şeyi göze almıştır" ifadelerini kullandı.

13 Oca 2024 - 19:31 - Gündem

Mahreç  Nergis Kobak