Milletvekili Naci Şanlıtürk'ten Şehit Akar İçin Başsağlığı Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Kuzey Irak Pençe Kilit Bölgesinde meydana gelen çatışmada şehit düşen askerlerimiz için duygusal bir taziye mesajı yayınladı

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Kuzey Irak Pençe Kilit Bölgesinde meydana gelen çatışmada şehit düşen askerlerimiz için duygusal bir taziye mesajı yayınladı. Şanlıtürk, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, çatışmada dokuz askerin şehit olduğunu ve dört askerin yaralandığını belirterek, İkizce ilçesine bağlı Bolluk Mahallesi'nden Sözleşmeli Er Murat Akar'ın da şehitler arasında olduğunu ifade etti.

Şanlıtürk, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Irak’ın kuzeyinde Pençe Kilit bölgesinde çıkan çatışmada dokuz askerimiz şehit olmuş, dört askerimiz yaralanmıştır. İkizce ilçemiz Bolluk Mahallesi’nden Sözleşmeli Er Murat Akar evladımız da şehitler arasındadır. Tüm şehitlerimizi Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim şehadetlerini kabul etsin. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Şehidimizin cenazesi ikindi namazını müteakiben İkizce merkezde yapılacak törenden sonra Bolluk Mahallesi Kabakgeriş Sokak'ta defnedilecektir. Milletimizin başı sağ olsun."

13 Oca 2024 - 11:00 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun