CHP Gülyalı İlçe Başkanlığı'ndan Açıklama: Uğur Cörüt Aday Gösterilmedi!

Cumhuriyet Halk Partisi Gülyalı İlçe Başkanlığı tarafından 31 Mart 2024 seçimleri için adayın henüz belirlenmediği ve aday belirleme çalışmalarının devam ettiği ifade edildi.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Gülyalı Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) İlçe Başkanlığı, yerel seçimlere dair yapılan haberlere açıklık getirdi ve Uğur Cörüt'ün belediye başkan adayı olarak gösterilmediğini belirtti. İlçe Başkanlığı, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada, bazı basın yayın organlarında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayarak, partilerinin aday belirleme sürecinin devam ettiğini bildirdi.

Açıklamada, "Partimiz aday adaylarımız arasından Uğur Cörüt'ün belediye başkan adayı olarak gösterildiğine dair yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Partimiz tarafından resmi bir bildirimde bulunulmamış olup, aday belirleme süreci titizlikle devam etmektedir. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde ilçemizi en güzel şekilde yönetecek aday üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Spekülasyonlara yer vermemek adına resmi açıklamalara itibar edilmesi gerektiğinin altını önemle çiziyoruz" ifadelerine yer verildi.

11 Oca 2024 - 19:02 Ordu/ Gülyali- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu