Meral Akşener'den Seçim Öncesi Kişisel Bakım Operasyonu!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim öncesi kişisel bakımına özel bir operasyon düzenledi. Ankara'daki ünlü dermatolog Dr. Ali Şahan tarafından yapılan bakım, sosyal medya üzerinden paylaşıldı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yoğun seçim hazırlıkları içerisinde kişisel bakımına özel bir operasyon düzenledi. Ankara Çankaya'da kliniği bulunan ünlü Dermatolog Dr. Ali Şahan, Akşener'in bakımını üstlendi ve bu anı sosyal medya üzerinden paylaştı.

Yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi partilerin seçim çalışmaları devam ederken, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sadece siyasi arenada değil, kişisel bakımına da özen gösterdi. Dermatolog Dr. Ali Şahan, Akşener'in kliniğine gelerek gerçekleştirdiği bakım operasyonunu sosyal medya hesabından paylaştı ve "İyi ki geldiniz" notuyla takipçileriyle paylaştı.

Dermatolog Dr. Ali Şahan'ın paylaşımlarında, daha önce Selin Ciğerci, Seda Sayan ve Safiye Soyman gibi ünlü isimlerin de kliniğine gelerek işlem yaptırdığına dair fotoğraflar bulunuyor. Akşener'in de bu ünlü dermatologla geçmiş yıllarda gerçekleştirdiği bakım operasyonlarına dair fotoğraflar ise doktorun sosyal medya hesabında yer alıyor.

04 Oca 2024 - 15:14 - Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu