Veda Programı Duygulandırdı

Yaş haddinden dolayı emekli olan Ordu Valiliği İl İdare Kurulu Müdürü Yusuf Karataş için düzenlenen veda programı duygulandırdı.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Veda Programı Duygulandırdı
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Valiliği İl İdare Kurulu Müdürü Yusuf Karataş yaş haddinden dolayı emekli oldu.

1983 yılında, Fatsa İlçe Tarım Müdürlüğünde memuriyet hayatına başlayan Yusuf Karataş, sırasıyla Kabataş Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürü, Fatsa Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürü, Ordu Valiliği İl Mahalli İdareler Müdürü ve son olarak Ordu Valiliği İl İdare Kurulu Müdürü olarak görev yaptı.

Veda Programı Duygulandırdı

Yaş haddinden dolayı emekliye ayrılan İl İdare Kurulu Müdürü Yusuf Karataş için Ordu Valiliği’nce veda programı düzenlendi.

Durugöl Aktaşlar Restoranda düzenlenen veda programına, Vali Muammer Erol, Vali Yardımcıları Ayhan Durmuş, Hacı Mehmet Kara, Turgay Ergin, Burak Keser, İl Defterdarı İbrahim Bayraktar, İl Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü Hüseyin Öztürk, İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Tüzün, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Zeki Ardahanlıoğlu, Valilik Birim Müdürleri ve Ordu Valiliği çalışanları katıldı.

Duygulu dolu anların yaşandığı veda programında bir konuşma yapan İl İdare Kurulu Müdürü Yusuf Karataş, “Benim için önemli olan gönül rahatlığı ile ayrılmak. Kamuda bilfiil 40 yıl görev yaptım. Onurluyum ve gururluyum ki, her görevden alnımın akı ile ayrıldım. Bugün de aynı duygularımla memuriyet hayatıma son noktayı koyuyorum. Devlet memurluğum süresi içerisinde çalışma fırsatı bulduğum tüm Valilerimize, Vali Yardımcılarımıza, Kaymakamlarımıza; şahsıma ve mesai arkadaşlarıma, mesailerimizde verdikleri yakınlık, destek ve rehberliklerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Başta sayın valim olmak üzere, yaş haddinden resen emekli olmam münasebetiyle şahsım adına düzenlediğiniz bu onurlu ve anlamlı veda programı için sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum” dedi.

Veda Programı Duygulandırdı

İl İdare Kurulu Müdürü Yusuf Karataş’ın, görevini layıkıyla yerine getiren bir yönetici olduğunu ifade eden Vali Muammer Erol, “Emeklilik duygusu, çalışan herkesin arzu ettiği bir duygudur. Önemli olan gönül huzur içinde bu duyguya ulaşmaktır. Yusuf Müdürümüz de 40 yılı aşan bir memuriyet döneminden sonra yüz akıyla, gönül rahatlığıyla, büyük bir onur ve şerefle bu duyguya ulaştı. Kendisine kurumumuza ve devletimize vermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz. Ailesi ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir emeklilik hayatı diliyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Vali Muammer Erol tarafından Yusuf Karataş’a Başarı Belgesi, plaket ve hediye takdiminde bulunuldu.

28 Ara 2023 - 17:30 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir