Göksel Demirel Yeniden Göreve Seçildi

Ordu İli Hasta ve Engelli Haklarını Koruma Derneği, olağanüstü genel kurulda Göksel Demirel'i ve ekibini tekrar başkanlığa seçti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Ordu İli Hasta ve Engelli Haklarını Koruma Derneği, olağanüstü genel kurula giderek mevcut Başkan Göksel Demirel ve ekibini yeniden başkanlığa seçti. Genel kurulda alınan kararlar, derneğin geleceği ve projeleri hakkında önemli adımların atılmasını sağladı.

Göksel Demirel'in liderliğindeki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Göksel Demirel, Mehmet Aktaş, Filiz Acar, Esat Buğday, Necla Yılmaz, Güney Topçu, Türkan Çakmak, Hasan Sezer, Selim Bayram, Osman Çiçek ve Sedat Ellikçi.

Genel kurul sonrasında bir teşekkür konuşması yapan Dernek Başkanı Göksel Demirel, üyelere destekleri için teşekkür ederek, "Ordu İli Hasta ve Engelli Haklarını Koruma Derneği olarak yeni projelerle hizmet vermeye devam edeceğiz" dedi. Demirel, dernek olarak gerçekleştirecekleri yeni projeler hakkında bilgi vermek ve destek istemek amacıyla Vali Muammer Erol ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler'e ziyarette bulunacaklarını belirtti.

17 Ara 2023 - 13:40 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu