Bilal Hancı'nın İhanet Videosunu İfşalayan Esin Çepni Yeni Aşka Yelken Açtı

Ünlü fenomen Bilal Hancı'nın ihanet skandalının ardından eşi Esin Çepni, çiftin yaşadığı zorlu dönemin sonunda ilişkisine nokta koydu. Ancak, kısa bir süre Esin Çepni, ayrılığın ardından sürpriz bir şekilde Çaykur Rizespor'un kalecisi Zafer Görgen ile yeni bir ilişkiye adım attı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Bilal Hancı'nın İhanet Videosunu İfşalayan Esin Çepni Yeni Aşka Yelken Açtı
Haber albümü için resme tıklayın

Ünlü Kafalar grubu üyesi fenomen Bilal Hancı'nın bu yıl yaşadığı ihanet skandalının ardından eşi Esin Çepni, ilişkilerine son verdiğini duyurmuştu.

Ancak, kısa bir süre sonra tekrar bir araya gelen çift, bu kez ayrılık kararı almış ve resmi olarak boşanmışlardı. Esin Çepni, ayrılığın hemen ardından sürpriz bir şekilde yeni bir aşka yelken açtı.

Çepni'nin yeni sevgilisi olarak ortaya çıkan isim ise Çaykur Rizespor'un başarılı kalecisi Zafer Görgen oldu. Esin Çepni, sosyal medya hesaplarından paylaştığı samimi görüntülerle Zafer Görgen ile yaşadığı aşkı duyurdu.

Bilal Hancı'nın İhanet Videosunu İfşalayan Esin Çepni Yeni Aşka Yelken Açtı

Zafer Görgen Kimdi?

Zafer Görgen, 21 Haziran 2000 tarihinde Muğla'da dünyaya gelmiş ve futbol kariyerine Çaykur Rizespor'un altyapısında başlamıştır. 2019 yılında Çaykur Rizespor ile 4,5 yıllık profesyonel sözleşme imzalayan genç kaleci, 9 Kasım 2019 tarihinde Antalyaspor karşısında oynanan maçta Süper Lig'deki ilk profesyonel performansını sergilemiştir.

14 Ara 2023 - 09:40 - Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu