Oyuncularım Her Türlü Riski Aldı

Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü Murat Parlak: "1922 Konyaspor maçını kazanarak oyuncularım taraftarlarımızı sevindirdi"

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Fatsa Belediyespor'un Teknik Direktörü Murat Parlak, 1922 Konyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada, galibiyetin özel bir taraftar topluluğuna yakıştığını belirtti. Parlak, maçın zorlu geçtiğini, rakiplerinin ligde düşmemek için mücadele ettiğini ve direnç gösterdiğini ifade etti.

Parlak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Son yıllarda gördüğüm ve oynadığım en özel taraftar topluluğuna bu galibiyet yakışırdı. Onları sevindirdikleri için oyuncularımı ayrıca tebrik ediyorum. Bu taraftarlarla beraber her şey çok daha kolay ve ulaşılabilir olacaktır."

Maçın başında erken gol bulduklarını ancak rakiplerinin direnci karşısında zorlandıklarını belirten Parlak, ikinci yarıda önde oynayarak, pas oyunu ve kenar ortalarla gol arayışında olduklarını söyledi. Oyun karakterlerinin son ana kadar mücadele etmek ve gol aramak olduğunu vurgulayan Parlak, "Her türlü riski alarak istediğimiz galibiyeti elde ettik. Oyuncularımın azmi ve inancıyla bu zorlu maçı başarıyla tamamladık." dedi.11 Ara 2023 - 12:00 Ordu/ Fatsa- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun