"5 Yılda Görülmemiş Hizmetler Yaptık"

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Yapraklı Mahallesinde yürütülen yol çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, "Gönüllere giden yollar inşa ediyor, hemşehrilerimize en iyi hizmeti götürüyoruz" açıklamasında bulundu.

Yapraklı mahallesinde gerçekleştirilen çalışmaları son 4.5 yıl içinde değerlendiren Başkan Kibar, “Bu süre zarfında Yapraklı mahallemizde 1.5 kilometre sıcak asfalt çalışması ve 1 kilometre beton yol çalışması gerçekleştirdik. Ayrıca, Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliği içinde Dolunay-Yapraklı-Başköy mahallelerini birbirine bağlayan toplamda 6 kilometrelik güzergahta sıcak asfalt çalışması yaptık.

Fatsa'mızın her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısında, vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli seyahat edebilmeleri için yol yapım çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor. Mahallelerimizde ve grup yollarında standartları yükselterek uzun ömürlü bir yol ağı oluşturma amacımıza desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'e teşekkür ederiz" dedi. 

Yapraklı mahalle Muhtarı Telat Sor da mahallelerine sunulan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Son 5 yıl içinde mahallemiz, görülmemiş bir hizmet seviyesine ulaştı. Her talebimize anında yanıt veren Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ve yol çalışmalarına büyük destek sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'e teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

30 Kas 2023 - 22:00 Ordu/ Fatsa- Gündem

Mahreç  Hayatgazetesi Ordu