Tahıl Pazarı Mı, İkinci El Eşya Pazarı Mı?

Ordu Altınordu’da tarihi Tahıl Pazarı’nda bazı kişilerin banklara ikinci el kullanılmış eşyaları satmak için sergi açması vatandaşları isyan ettirdi. Vatandaşlar, Tahıl Pazarı’nın ikinci el pazarına döndüğünü söylüyor.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Tahıl Pazarı Mı, İkinci El Eşya Pazarı Mı?
Haber albümü için resme tıklayın

Altınordu ilçesinde temiz hava almak ve gezmek amacıyla insanların uğrak ve dinlenme yeri olan tarihi Tahıl Pazarı tabiri caizse bit pazarına dönmek üzere. Gezmek için buraya uğrayanlar oturmaya yer bulamazken banklara kimileri tarafından sergi açılmasına tepki gösteriyorlar.

Vatandaş Oturmaya Yer Bulamıyor

İsmini vermek istemeyen kimi vatandaş, “Burası insanların dinlenme yeri. Seyyarların, pazarcıların Pazar yeri değil. Biz oturmaya yer bulamıyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.

Tahıl Pazarı Mı, İkinci El Eşya Pazarı Mı?

Zabıtalar Kontrol Etmiyor Mu?

Kimi vatandaş da zabıtaları göreve çağırarak, “Zabıtalar niye burayı kontrol etmiyor. Görevi bunları buradan kaldırmak değil mi? Burası Tahıl Pazarı mı, ikinci el eşya pazarı mı? Yetkililer biran önce çözüm bulmalı” diyerek isyan ediyor.

Tahıl Pazarı Mı, İkinci El Eşya Pazarı Mı?

Trajikomik Bir Durum!

İkinci el eşya satan bir sergicinin Tahıl Pazarı’nda hemen Zabıta Noktasının dibinde sergi açması da trajikomik bir durumu gösteriyor. Zabıtaların görmemesinin imkanı olmayan bir yere sergi açılması insanlarda zabıtaların göz yumdukları algısı uyandırıyor.

Özel Haber: Soner Özdemir

29 Kas 2023 - 15:53 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir