Avukatlardan Türk Müziği Konseri

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Ordu Barosu'nda görevli avukatlar müzik topluluğunca Türk Müziği Konseri gerçekleştirildi.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Avukatlar Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısyla Ordu Kültür ve Sanat Merkezinde Türk Müziği Konseri gerçekleştirdi. 

Konsere; Ordu Valisi Muammer Erol, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu İdare Mahkemesi Başkanı Tayfur Sami Atılgan, Ordu Barosu Başkanı Sibel Torun, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş ve TBB Denetleme Kurulu Üyesi önceki dönem Baro Başkanı Av. Haluk Murat Poyraz katıldı.  

Avukatlardan Türk Müziği Konseri

Ordu Barosu Başkanı Sibel Torun, sosyal medya hesabından o anları paylaştı ve şu notu düştü; 

"Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Baromuz avukatlarından oluşan Müzik Topluluğumuzla, Ordu Üniversitesi Müzik ve Sanhe Sanatları Fakültesi Öğretim Üyesi Sayın Doç. Dr. Aytunç Aydın yönetiminde, Türk Müziği Konserimizi müzikseverlerle buluşturduk. Bizleri katılımlarıyla ve destekleri ile onurlandıran, Ordu Valisi Sayın Muammer Erol, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Tayfur Sami Atılgan, Ordu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Orhan Baş,TBB Denetleme Kurulu Üyesi önceki dönem Baro Başkanımız Sayın Av. Haluk Murat Poyraz ve değerli il protokolümüzün temsilcilerine,meslektaşlarıma ve katılımcılara çok teşekkür ederim." 

Program sonunda Ordu Valisi Muammer Erol ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler koro ve koro şefine çiçek takdim etti. 

29 Kas 2023 - 15:23 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz