Az Kaldı!

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, spor yatırımları kapsamında yapılan yarı olimpik kapalı yüzme havuzu inşaatını inceledi. Başkan Kibar, teknik ekip ve müteahhit firma yetkililerinden bilgi aldı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Az Kaldı!
Az Kaldı!
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar spor yatırımları kapsamında 13 spor tesisinden biri olan yarı olimpik kapalı yüzme havuzu inşaatında incelemelerde bulundu.

Az Kaldı!

Başkan Kibar yaptığı inceleme sırasında teknik ekip ve müteahhit firma yetkililerinden son durum hakkında bilgi aldı.

Az Kaldı!

"Son Aşamaya Geldik"

"Spor dolu bir geleceğe adım atmaya hazırız" diyen Başkan Kibar, "Fatsa'mızın genç ve dinamik nüfusu için özel olarak hazırladığımız 13 spor tesisi projemizin bir parçası olan Dolunay Mahallesi Durukent Sokak'taki 7 bin 700 m2 alanda 40 milyon TL bütçeyle gerçekleştirdiğimiz Yarı Olimpik Yüzme Havuzu projemizde son aşamaya geldik. İncelemelerimizi tamamladık ve açılış için geri sayıma başladık. Gençlerimizin sporla buluşacağı bu yeni tesiste; 2 tane kapalı tenis kortu, 1 tane kapalı yüzme havuzu, 1 tane kaykay pisti, Kafeterya, Sportif oyun grupları ve Sosyal alanlar olacak. Gençlerimize verdiğimiz sözleri bir bir hayata geçiriyor, Fatsa'mızı spor şehri yapma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz." şeklinde konuştu.

Az Kaldı!

29 Kas 2023 - 13:28 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu