Ordu’da Yılbaşı Bileti Heyecanı

400 milyonluk büyük ödül kimin olacak? Yılbaşı çekilişi için Ordu’da da bayilerde biletlerin satışa sunulmasıyla bilet arayanlar kuyruğa girdi.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

Her sene yılbaşı akşamı, Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen özel yılbaşı çekilişi bu yıl yine zengin olma umuduyla bekleyen Ordulu vatandaşların gündeminde yer alıyor.

400 Milyonluk İkramiye!

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi için bilet satışları vatandaşların gündeminde yer alıyor. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan duyuru sonrasında, büyük ikramiye bedelinin 400 milyon TL olduğu açıklandı.  

Ordu’da da Milli Piyango biletleri satışa çıktı. Son olarak "Kazı Kazan" oyunundan 1 milyon liralık ikramiyeyi kazandıran Perihan Abla Şans Oyunları Bayisi, bu kez de Milli Piyango biletlerinde iddialı.

Perihan Abla Şans Oyunları Bayisi satış görevlisi Alper Bulut, Milli Piyango biletlerinin kısa bir süre önce satışa çıktığını ve vatandaşların ilgi göstermeye başladığını söyledi.

Biletlerin Kasım ayı itibari ile satışa sunulduğuna değinen Bulut, şansına güvenenlerin bilet almaya başladığını belirtti.

Şansına Güvenen Buyursun!

Daha önce ‘Kazı Kazan’ın “1 Milyar TL Ödül Yağmuru” adlı oyunundan 1 milyon lira ikramiyenin kendi büfelerinden çıktığını aktaran Alper Bulut, “Daha önce Kazı Kazan’dan 1 milyon lira verdik. Kazı Kazan oyunlarımızdan sürekli ikramiyeler vermeye de devam ediyoruz. Sıra Milli Piyango’ya geldi. Büyük ikramiye bu yıl 400 milyon lira olarak belirlendi. Heyecanlı geçecek diye düşünüyorum. Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 400 TL, yarım 200 TL ve çeyrek bilet 100 TL şeklinde. Talihine güvenenler mutlaka şansını denesin. Büyük ikramiye inşallah bizim bayimizden satılan bilete isabet eder. Şu an bilet satışlarımız güzel. Vatandaşın talebi yüksek. Artık Ordu’da Perihan Abla ekol olma yolunda ilerliyor. Vatandaşlarımız ilk etapta çeyrek bilet ağırlıklı alıyor. Bir hayli satış var. Yılbaşına sayılı günler kala daha çok rağbet olacaktır.” dedi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

29 Kas 2023 - 11:10 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Tevfik Kul