Perşembe’ye Pazar Yeri Müjdesi

Perşembelilere yeni Pazar yeri müjdesi veren Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, 27 Kasım 2023 Pazartesi günü yüklenici firmaya yer teslimi yapıldığını belirtilen pazar yerinin ayrıntılarını paylaştı.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Perşembe’ye Pazar Yeri Müjdesi
Haber albümü için resme tıklayın

Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, ilçeye yeni bir organik pazar yeri yapılacağını duyurdu. Tandoğan, 27 Kasım 2023 Pazartesi günü yüklenici firmaya yer teslimi yapıldığını ve pazar yerinin ve içerisindeki dükkânların günümüz şartlarına uygun şekilde yenileneceğini söyledi. Tandoğan, organik pazar yerinin çevre ilçelerin de göz bebeği olacağını ve organik ürünlerin geniş çapta misafirlere sunulacağını belirtti.

Perşembe’ye Pazar Yeri Müjdesi

Perşembe Belediyesi, ilçede 54 mahallenin her bir köşesinden gelen doğal ürünlerin satıldığı pazar yerini ve içerisindeki dükkânları yenilemek için ihaleye çıktı. İhaleyi kazanan firma, 27 Kasım 2023 Pazartesi günü itibari ile çalışmalara başladı. Yenilenen pazar yerinin ve dükkânların modern ve hijyenik bir görünüme kavuşacağı, altyapı ve ulaşım sorunlarının çözüleceği, pazar esnafının ve müşterilerin memnuniyetinin artacağı bildirildi.

Perşembe’ye Pazar Yeri Müjdesi

 Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, yaptığı açıklamada, organik pazar yerinin ilçeye büyük bir katkı sağlayacağını ifade etti. Tandoğan, “Yıllardır ilçemizde doğal ürünlerin sizlerle buluşma noktası olan pazar yerimizi, daha güzel, daha modern, daha hijyenik bir hale getirmek için çalışıyoruz. Organik pazar yerimiz, çevre ilçelerimizin de göz bebeği olacak. Organik ürünlerimizi geniş çapta misafirlerimize sunacağız. Söz verdiğimiz gibi, sözde kalan değil özde olanı gerçekleştiriyoruz. Organik pazar yerimiz hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

29 Kas 2023 - 09:41 Ordu/ Perşembe- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak