Fatsa’da Kaçak Dökülen Molozlara Ceza

Fatsa’nın çeşitli noktalarına kaçak ve gelişigüzel dökülen molozları temizleyen Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler çevre ve görüntü kirliliğini ortadan kaldırdı.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Fatsa’da Kaçak Dökülen Molozlara Ceza
Haber albümü için resme tıklayın

Fatsa Belediyesi; ormanlık alanlar, boş arsalar ve yol kenarları başta olmak üzere ilçenin çeşitli noktalarına gelişigüzel ve kaçak olarak dökülen molozları toplayarak çevre ve görüntü kirliliğinin önüne geçiyor.

Fatsa’da Kaçak Dökülen Molozlara Ceza

Ordu Fatsa ilçesinde Kaçak ve gelişigüzel dökülen molozlar bir taraftan temizlenirken diğer taraftan da molozları dökenler tespit ediliyor. Gerekli işlemler yapılarak izinsiz dökenler hakkında ceza kesiliyor.

Fatsa’da Kaçak Dökülen Molozlara Ceza

Kabahatler Kanununa Göre Ceza

Temizlik İşleri Müdürü Erdem Yuva, çevreye gelişi güzel moloz dökerek çevre ve görüntü kirliliğine yol açanların bu davranışlarının kabul edilemez olduğunu belirterek, “Ekiplerimiz çevre ve görüntü kirliliğinin önlenmesi konusunda hassas bir çalışma yürütüyor. Bu çalışmalarla ile ilçemizin daha yaşanılabilir görüntüsünün sürdürülebilirliğine katkı sağlamak için Zabıta Müdürlüğümüz ile birlikte kaçak moloz dökümüne yönelik çalışma ve denetimlerimiz taviz vermeden aralıksız devam ediyor. İlçe genelinde kaçak dökülen molozların sahipleri tek tek tespit edilerek kabahatler kanununa göre ceza tatbik ediliyor.” dedi.

29 Kas 2023 - 09:40 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir