Azmi Yılmaz, MHP'den Aday Adayı Oldu

Azmi Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) çatısı altında Çamaş Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Çamaş ilçesinin sevilen simalarından Azmi Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) çatısı altında Çamaş Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Yılmaz, doğup büyüdüğü topraklara hizmet etme arzusuyla hareket ettiğini belirterek, şu ifadelere yer verdi:

"Mahalli idareler seçim sürecine girdiğimiz şu günlerde, öncelikle 31 Mart 2024’te yapılacak seçimlerin, Ülkemiz, ilimiz ve Çamaşımız için hayırlara vesile olmasını diliyor, hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum."

Yılmaz, Çamaş ilçesinin 23 mahallesinin her bir ferdiyle tanıştığını ve onlarla bir şekilde bir araya geldiğini ifade ederek, Çamaş'ın öz evladı olarak ilçenin yönetimine talip olduğunu belirtti. Babası Rahmetli Nazmi Yılmaz'ın Çamaş'ın ilçe olması için gösterdiği çaba ve fedakarlığı hatırlatan Azmi Yılmaz, genç bir jenerasyon olarak Çamaş'ı daha iyi bir geleceğe taşıma arzusunu taşıdığını vurguladı.

28 Kas 2023 - 20:27 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun