Oktay Çanak'ın Hüneri Yetmedi!

Antalya, Belek Turizm Merkezi'nde düzenlenen "Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası" nefes kesen final maçıyla sona erdi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Antalya, Belek Turizm Merkezi'nde düzenlenen "Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası" nefes kesen final maçıyla sona erdi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) Spor Kulübü Futbol Takımı ile Azerbaycan, Bulgaristan, Gürcistan, Romanya ve Macaristan'ın yer aldığı turnuvanın finalinde Türkiye ile Romanya karşı karşıya geldi. Mücadele 1-1 berabere tamamlandı ve penaltı atışlarına geçildi.

Penaltı atışlarında Romanya, 6-5'lik skorla galip gelerek "Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası"nın şampiyonu oldu. Türkiye'nin ev sahipliğinde düzenlenen turnuva, Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla özel bir etkinlik olarak gerçekleştirildi.

Ayrıca, Türkiye Veteran Milli Takımında görev alan eski AK Parti Ordu İl Başkanı ve milletvekili Oktay Çanak'ın turnuvada yer alması, futbolseverler tarafından ilgiyle karşılandı. Çanak, attığı penaltı golüyle takımını penaltılara taşıdı, ancak Romanya'nın galibiyetine engel olamadı.

28 Kas 2023 - 11:16 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun