Mustafa Ceylan Aday Adaylığını Açıkladı

31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesinde adaylar netleşirken, Veteriner Hekim Mustafa Ceylan, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Gülyalı Belediye Başkan aday adaylığını duyurdu.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

CHP Gülyalı İlçe Başkanlığında ilçe bakanı İsmail Vayni’ye aday adaylığı dosyasını teslim eden Mustafa Ceylan, aday gösterilip seçilmesi durumunda Gülyalı için var gücüyle çalışacağını söyledi.

Gülyalı’da 10 yıl veteriner hekimlik yaptıktan sonra ticaretin çeşitli dallarında çalıştığını aktaran Ceylan, uzun yıllardır CHP’de siyaset yaptığını, 2004 yılına kadar Gülyalı İlçe Başkanlığı ve bu dönem içinde Kurultay Delegesi olma onurunu da yaşadığını dile getirdi. 

“Hisse Sorununu Çözeceğiz”

Ceylan, ‘İlçemin en büyük sorunu büyümesine ve yatırım almasına en büyük engel İlçenin Merkezi dahil bir çok arsa ve fındık bahçelerinin ilçe halkının kendi deyimi ile “beyler ile hisseli olması” ve bugüne kadar bu sorunun çözümü için en ufak bir adımın atılmamış olmasıdır’ diyerek, şunları kaydetti; “Başkan adaylığına liyakatli görülür ve görev verilir ise seçilme hususunda en ufak bir endişe taşımadığımı buna yürekten inandığımı söylemek isterim. Ve göreve başladığımda da ilçemin büyümesinde, yatırımlar almasında en büyük engel olan beyler ile hisseli sorunun çözümü için partimin de desteği ile bu büyük sorunu çözeceğimize inanıyorum.”

Ordu Hayat/Gözde Özgür

27 Kas 2023 - 19:00 Ordu- Siyaset

Mahreç  Gözde Özgür