Araç Almak İsteyenler İçin Büyük Fırsat! Bu Taşıt Kredisini Kaçırmayın!

İş Bankası, otomobil almak isteyen müşterilerine özel taşıt kredisi seçenekleri sunmaya devam ediyor. Son duyuruya göre İş Bankası, uygun faiz oranları ve uzun vade süreleri ile 280 bin TL'lik kadar taşıt kredisi verecek.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

İş Bankası müşterileri, hayallerindeki otomobile sahip olmak için bankanın sunduğu avantajlı kredi fırsatı haberine dikkat kesildi. Özel bankalar arasında avantajlı kampanyaları ile öne çıkmakta olan İş Bankası, 280 bin TL'ye kadar olan taşıt kredisi veriyor. Üstelik bankanın bu kredi için yayınlamış olduğu tablo, oldukça avantajlı görünüyor. Araç alma hayali kuran kişiler, bankanın bu taşıt kredisi kampanyası ile hayallerine kavuşabilirler.

Banka tarafında sunulan taşıt kredisi taksit tablosu, müşterilere ödeme planlarını daha iyi planlamalarına yardımcı olacak şekilde düzenlenmiş diyebiliriz. Bu sayede müşteriler, kredi kullanım sürecinde kendilerine en uygun ödeme seçeneklerini belirleyebilir ve ödeme güçlükleri yaşamadan araç sahibi olabilirler. İş Bankası'nın sunduğu taşıt kredisi taksit tablosu, müşterilere esnek ve uygun ödeme koşulları sunarak araç sahibi olma hayallerini gerçekleştirmelerine destek olmayı hedeflemektedir.

İş Bankası Taşıt Kredisi Detayları

İş Bankası, müşterilerine araç alımları için ihtiyaç duydukları taşıt kredisini sağlama konusunda güzel bir çözüm sunuyor. İş Bankası'nın taşıt kredisi kampanyası, müşterilere uzun vadeli bir ödeme planı sunma esnekliği ile dikkat çekiyor. İş Bankası müşterileri, bu kampanya kapsamında 48 aya kadar vade imkanından faydalanabiliyorlar. 4 yıl vadeli kredi kullanımı, aylık taksitleri azaltma avantajı sunmakta.

Banka, taşıt kredisi başvurularında genellikle kefil talep etmese de müşterilerden farklı bir güvence istiyor. Bu doğrultuda alınacak araç rehin tesis edilerek müşteri, kredi borcu tamamlanana kadar aracı izinsiz olarak satamıyor. Bu yöntemle İş Bankası, kefil talep etmeksizin müşteri güvencesini sağlıyor.

İş Bankası'nın taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere %3.85 faiz oranıyla kredi imkanı sunuluyor. 48 ay vadeli 280 bin TL’lik taşıt kredisi kullanan bir müşteri, geri ödemeler için her ay 15 bin 500 TL kredi taksiti ödüyor. Taksitlerin zamanında ödenmesi durumunda, kredinin toplam maliyeti 4 yıl içinde 744 bin TL olarak hesaplanıyor.

# bir, özel

27 Kas 2023 - 09:30 - Ekonomi