Türkcan: Kararı Halkımız Verecek

Ulubey İlçesi Belediye Başkan aday adayı İsa Türkcan, Ak Parti Ordu Temayül yoklamasında teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Ak Parti Ordu Temayül Yoklaması devam ederken teşkilat üyeleri bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyor. Yoklama sürerken Ulubey Belediyesi Başkan Adayı ve aynı zamanda şu an da başkanlık görevini sürdüren İsa Türkcan, duygu ve düşüncelerini Ordu Hayat'a dile getirdi.   

Başkan Türkcan, şu ifadelere yer verdi; 

"Dava Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum"

"Öncelikle 19 ilçemizden katılan çok değerli dava arkadaşlarımız var burada. Dava arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Tam bir karnaval havasında geçen temayül yoklaması var. Gülyalı'dan Akkuş'a sonra Mesudiye'ye varıncaya kadar 19 ilçemizde bugün mahalle başkanlarımız hem ilçe teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, ana kademede ve il yönetim olmak üzere bugün temayül için kendi bulunmuş oldukları ilçelerde belediye başkanları için oy kullanacaklar.

"Yarış Meydanı Değil"

Önemli olan buraya katılmak diyorum. Kimi desteklediği önemli değil. Ak Parti ailesi olarak geniş bir aileyiz. Burasu yarış ortamı değil. Birimizin birbirinin ayağını kaydırma gibi bir niyetimiz yok. Aynı zamanda dava arkadaşlarının birbiriyle buluşmasıyla kaynaşmasıdır. Herkes tercihini yapacak ama genel merkezimizin ve halkımızı vereceği karardan sonra netlik kazanacak. Ben tekrar katılım gösteren bütün dava arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum."  

26 Kas 2023 - 13:25 Ordu/ Ulubey- Siyaset

Mahreç  Sibel Yılmaz