“En Güzel Sonuçları Alacağız”

Korgan belediye Başkanı Tuncay Kiraz, aday adaylığı hakkında temayül yoklamasından konuştu.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

AK Parti Ordu’da temayül yoklaması heyecanı devam ediyor.

Beledisine, başkanlık için yeniden aday adayı olan Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Tüm aday adaylarını tebrik eden Kiraz, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:  “Biz, tekrar çıkmış olduğumuz bu yolda birlik beraberlik içinde güzel işler yaptık. Siyasilerin desteği ile belli bir aşamaya getirdik. Hamdolsun Korgan’ımızda eksiğimiz kalmadı. Meydan projemiz kaldı. Bina yalıtımları ve jandarmanın yerinin değiştirilmesi kaldı sadece. İnşallah onları da en kısa zamanda gidereceğiz. Rabbim yer ve yardımcımız olsun.

Biz sefere çıktık, zaferden Rabbim sorumlu. İlçemizde de gerçekten vatandaşımızın ciddi teveccühlerini gördüm. Çünkü bugün sonuna kadar yanınızda olacağım diyenleri duyduğum. Bu benim için çok kıymetli. O yüzden Korganlı hemşirelerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Onlar da yapılan şeyleri görüyorlar. Yapılacağından eminler. O yüzden bizlere tercih ediyorlar. O anlamda mutluyuz.

10 küsür aday adayımız var. İnşallah en güzel sonuçları alarak, Korgan ilçemizde bıraktığımız yerden devam edeceğimizi düşünüyorum”

Özel Haber/ Ordu Hayat

26 Kas 2023 - 13:15 Ordu- Siyaset

Mahreç  Nergis Kobak