“Teşkilat Üyelerimizle Hasret Gideriyoruz”

Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen tamayül yoklamasında açıklamalarda bulunan Altınordu Belediye Başkan aday adayı Fatih Evli, “Bu temayüller teşkilatımız için bir fırsat” dedi.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

Altınordu Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Fatih Evli, Atatürk Spor Salonun’da gerçekleşen tamayül yoklamasında Ordu Hayat’a konuştu.

Evli şu açıklamalarda bulundu: “Bilindiği üzere 31 Mart seçimlerine 4 ay gibi bir süre kaldı. Bu süre zarfı içerisinde de genel başkanlığınızın öncülüğünde ve 81 ilde temayüller yapılıyor. Bu temayüller teşkilatımız için bir fırsat ve düğün havasında, bayram havasında geçiyor. 19 ilçeden gelen teşkilat üyelerimizle hasret gideriyoruz, kucaklaşıyoruz, sohbet ediyoruz.

Temayül seçimler için bizim partimizin ilk ayağı. Bu ayakta vatandaşın görmek istediği adaylar, parti teşkilatımıza soruluyor. Onlar da kanaatlerini bildiriyorlar. Ben buradan tüm dava arkadaşlarımıza, bu yolda aday adayı olan başarılar diliyorum. Allah Ordulular hakkında, hepimizin hakkında ailesini nasip etsin diyorum.”

Özel Haber /Ordu Hayat

26 Kas 2023 - 11:48 Ordu- Siyaset

Mahreç  Nergis Kobak