Kumru’da Gece Gündüz Demeden Çalışmalar Sürüyor

Kumru için gece gündüz çalıştıklarını belirten Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva, “Kumrumuza değer katmak, mutluluk katsayısını artırmak, şehrimizdeki herkesin gönlünü almak bizim hedefimiz” dedi.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Kumru’da Gece Gündüz Demeden Çalışmalar Sürüyor
Haber albümü için resme tıklayın

Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva, Kumru’da yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Yaptığı incelemeler hakkında açıklama yapan Başkan Yalçuva, şu paylaşımda bulundu:

“Mesai kavramı olmaksızın çalışıyoruz, hafta sonu mesaimizde Ergentürk ( Saraptal) Mahallemizde Belediyemizce yapımı devam eden Mezarlık çevre düzenleme çalışmalarını Ergentürk Mahalle Muhtarımız Selahattin Teğiş ile birlikte inceleyerek hemşehrilerimiz ile sohbet ettik.   

Kumru’da Gece Gündüz Demeden Çalışmalar Sürüyor

Karayolları Müdürlüğümüz tarafından Kumru – Ünye Karayolunda 4 km kısımda başlayan Asfalt yenileme yol iyileştirme çalışmalarını Kadıncık Mahalle Muhtarımız Fatih Naycı ile birlikte inceledik.

Kumru’da Gece Gündüz Demeden Çalışmalar Sürüyor

Gelecek nesillerimize daha yaşanılabilir bir kumru bırakmak için gece gündüz demeden çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz, Kent Meydanı çevre düzenlemesi ve Kafe - Restorant yapımı çalışmalarımız hızla devam ediyor, devam eden çalışmalarımızı ziyaret ederek çalışan emekçilerimiz ile sohbet ettik.

Çalışmaktan yorulmuyor aksine zevkle, keyifle çalışıyoruz. Çünkü, bizim derdimizde, çaremizde, sevdamızda Kumrumuzdur.”

25 Kas 2023 - 21:30 Ordu/ Kumru- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir