Garanti Bankası Emekliler İçin Yeni Bir Adım Daha Attı! Toplam 2 Bin 500 TL Bonus Veriyor!

Garanti BBVA, emekli maaşı müşterilerine yönelik yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. Emekli maaşını Garanti BBVA'dan alan müşterilere özel olarak tasarlanan bu kampanya kapsamında 2 bin 500 TL tutarında bir ödeme yapılacak.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

Emeklilerin bu avantajlı kampanyadan yararlanmak için belirli şartları sağlamaları ve banka ile ilgili gerekli süreçleri takip etmeleri gerekmektedir. Garanti BBVA'nın müşterilerine yönelik bu tür özel kampanyalar, finansal destek ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik stratejilerin bir parçasını oluşturuyor. Bu tür kampanyalar, müşterilere ekonomik anlamda bir rahatlama sağlamanın yanı sıra, banka müşteri sadakatini artırmayı ve yeni müşteri kazanımını teşvik etmeyi  de amaçlıyor.

Garanti Bankası 2 Bin 500 TL Hediye Bonus Kampanyası

Garanti BBVA, emekli müşterilerine yönelik özel bir kampanya başlattı. Kasım ayı boyunca devam edecek olan bu kampanya kapsamında, emekli müşterilere çeşitli avantajlar sunulacak. Garanti BBVA, emekli müşterilerine Kasım ayında yapacakları 500 TL ve üzeri harcamalara karşılık 2 bin 500 TL’ye kadar bonus verileceğini duyurdu.

Kampanyadan yararlanmak için, Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip, ilk kez Garanti BBVA müşterisi olan emeklilerin emekli maaş taşıma talimatını mobil uygulama üzerinden vermeleri ve aynı zamanda Bonus kredi kartı veya Money Bonus kredi kartı başvurularının onaylanması gerekiyor. Kampanyaya katılanlar, 31 Aralık tarihine kadar yapacakları 500 TL ve üzeri harcamalarda 2bin 500 TL bonus kazanacaklar.

Kampanya, 15 Kasım 2023 - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak için Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip, ilk kez Garanti BBVA müşterisi olan emeklilerin emekli maaş taşıma talimatını mobil uygulama üzerinden vermeleri gerekmekte.

Kampanyaya katılanlar, 31 Aralık 2023 tarihine kadar yapacakları 500 TL ve üzeri harcamalarda 2500 TL bonus kazanacaklar. Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılabilecek.

Kampanya kapsamında internetten yapılan harcamalar dahil olup, düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil edilmeyecek.

26 Kas 2023 - 17:00 - Ekonomi