Off-Road Kupası Heyecanı Yarın Ordu'da Zirveye Çıkacak

Hem Türkiye genelinde hem de Karadeniz bölgesinde büyük bir heyecanla beklenen 16. Karadeniz Off-Road Kupası'nın 5. Ordu Yarışları, yarın Ordu'da gerçekleşecek.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Hem Türkiye genelinde hem de Karadeniz bölgesinde büyük bir heyecanla beklenen 16. Karadeniz Off-Road Kupası'nın 5. Ordu Yarışları, yarın Ordu'da gerçekleşecek. Off-Road tutkunlarını bir araya getirecek etkinlik, Melet Irmağı kenarında gerçekleşecek ve 12 kulüp ile 34 araç bu muazzam mücadelede ter dökecek.

Ordu, son dönemlerde popülerlik kazanan Off-Road yarışlarına ev sahipliği yaparken, 2023 yılında bu önemli organizasyona son kez ev sahipliği yapacak. Yarışlar öncesinde tüm hazırlıklar tamamlanmış durumda ve Ordu Büyükşehir Belediyesi önünde toplanan araçlar, yarın büyük bir mücadele için Melet Irmağı kenarında olacak.

Off-Road Kupası Heyecanı Yarın Ordu'da Zirveye Çıkacak

Off-Road’a gönül verenler, Ordu'nun eşsiz doğasında gerçekleşecek olan yarışları izlemek için şimdiden sabırsızlanıyor. Off-Road tutkunları, araçların yeteneklerini sergileyeceği bu heyecan dolu yarışları kaçırmamak adına hazırlıklarını tamamlarken, Ordu'da motorseverlerin buluşma noktası olan etkinlik, büyük bir katılımla gerçekleşecek.

25 Kas 2023 - 15:10 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun