O Banka Tüm İhtiyaçlar İçin Düşük Faizli Kredi Verecek! %1.99 Faizle 3 Ay Erteleme!

Yükselen enflasyonla beraber artan pahalılıkta nakit sıkıntısına düşen vatandaş, bankaların kredilerine daha çok rağbet göstermeye başladı. Bu kapsamda vatandaşlar, en uygun oranları veren bankaları araştırmaya başladı. Avantajlı fırsatlar sunan bankalar arasında TEB de yer alıyor.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

TEB, yayınladığı son kredi kampanyası ile tüm müşterilerinin borçlarına, ihtiyaçlarına çözüm olacak faiz oranları sunuyor. TEB tarafından verilen düşük faizli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi avantajı, TEB müşterilerinin elini rahatlatacak ve kişilerin ihtiyaçlarını kolayca halledilebilmesine yardımcı olacak. %1.99 faizle verilecek olan 50 bin TL kredi için 3 ay erteleme ve 12 ay vade imkanı da sunan TEB, müşterilerini finansal olarak desteklemeye devam ediyor.

TEB’den Kaçmaz Kampanya Fırsatı!

TEB, yayınladığı son kampanya duyurusu ile tüm müşterilerini oldukça memnun edeceğe benziyor. Son dönemde artan pahalılık ve kredi oranların artırılması, vatandaşların artan pahalılık karşısında elini kolunu bağladı. Vatandaşlar ise maddi desteği genel olarak bankalardan buluyor. Pek çok banka avantajlı fırsatlar vererek, maddi sıkıntıları azaltmayı hedefliyor. TEB de bu bankalar arasında yer alıyor. TEB, tüm müşterilerine 25 bin TL’den başlayarak 50 bin TL’ye kadar çıkabilecek miktarda kredi vereceğini duyurdu.

Kredi oranları arttıkça vade süresi ve faiz oranları değişebilmekte. TEB tarafından 50 bin TL için sunulan kampanyalı faiz oranı ise tüm müşterilerin oldukça dikkatini çekti. TEB’in mobil şubesi, internet bankacılığı ya da şubeleri üzerinden kolayca başvuruların gerçekleştirilebileceği 50 bin TL ve 25 bin TL’lik kredinin tüm detayları merak ediliyor.

TEB Bankası’nın iki ayrı kredi olarak sunduğu kampanyada, 50 bin TL için faiz oranı %1,99 olarak belirlenmiş durumda. Vade süresi ise 12 ay olarak belirlenmiş. Bu durumda kredinin geri ödeme aylık taksiti 4 bin 900 TL şeklinde oluyor. 25 bin TL için faiz oranı yine %1,99 olarak görülüyor. Bu kredi tutarı için de 12 ay vade seçeneği bulunuyor.  Böylece aylık geri ödeme tutarı, 12 ay vade seçilirse 2 bin 450 TL civarında oluyor.

# devam

26 Kas 2023 - 07:30 - Ekonomi