Başkan Arsaların Tapularını Paylaştı

Aybastı’ya yapılacak Öğretmenevi ve Kapalı Spor Salonu için kamulaştırmanın tamamlandığını açıklayan Başkan Geçtan, tapuları sosyal medyadan paylaştı.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri

Aybastı Belediye tarafından ilçeye yapılacak Öğretmenevi ve Kapalı Spor Salonu için kamulaştırma çalışmaları tamamlandı.

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, arsaların tapularını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Yürütülen çalışmalarla ilgili Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan yaptığı paylaşımda; “Aybastı Belediyemiz bünyesine kazandırdığımı arsalar ile hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Bugün Öğretmenevi ve Kapalı Spor Salonu için almış olduğumuz arsaların tapularını devraldık. Göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar; Ortaköy Ortaokulu Arsası, Hastane Otopark Arsası, Yüzme Havuzu Arsası, Kaymakamlık Lojmanı Arsası, Sağlık Mahallesi Afet Konutları Arsası, Öğretmenevi Arsası, Kapalı Spor Salonu Arsası olmak üzere toplamda 7 arsayı bünyemize kazandırarak vatandaşlarımıza yapacağımız hizmetlerin yer teminini sağlamış olduk. Ayrıca Hisarcık Mahallesi sınırlarında bulunan arsanın dernek ve muhtarlık aracılığı ile ihale yoluyla alınmasına katkı sağladık. Durmadan, yorulmadan hizmet etme aşkı ile çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

23 Kas 2023 - 17:30 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir