3 Ay Ertelemeli ve Düşük Faizli 100 Bin TL Kredi Vakıfbank’tan!

Vakıfbank, nakit sıkıntısı çekmekte olan müşterilerine özel bir fırsat sunarak, yeni bir kredi kampanyası başlattı Bu avantajlı kampanya kapsamında, ihtiyaç sahiplerine 100 bin TL tutarında kredi imkanı sunulacak. Ayrıca banka, geri ödemeler için de özel bir taksit düzenlemesi yapacak.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

Kamu bankaları arasında öne çıkan ve yapmış olduğu kampanyalarla sık sık gündeme gelen Vakıfbank, bu kez de kredi kampanyası ile gündem oldu. Müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunmayı amaçlan banka, 100 bin TL’lik ihtiyaç kredisi verecek. Üstelik banka bu kredi için oldukça uygun şartlar sunuyor. Vakıfbank'ın bu özel kredi kampanyası, müşterilerine nakit ihtiyaçları konusunda destek olmayı hedeflemekte ve bu kampanya, uygun ödeme koşullarıyla kişilere ekonomik açıdan bir rahatlama sağlayacak gibi görünüyor.

3 Ay Erteleme Fırsatı Verecek!

Türkiye ekonomisinde yaşanmakta olan nakit krizi, artan enflasyon vatandaşların harcamalarını olumsuz olarak etkiliyor. Bu zorlu ekonomik şartlar altında birçok birey borçlanma yoluna giderek maddi zorluklarla mücadele etmeye çalışıyor. Gelir ve gider dengesinde sıkıntı yaşayanlar ise bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına başvurarak nakit ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Vakıfbank, kamu bankası olarak, müşterilerine destek olabilecek cazip bir kredi kampanyası başlatmış durumda. Banka, uygun faiz oranları ve kolay geri ödeme planları ile büyük kolaylık sağlayacak. Vakıfbank, çekilen kredinin geri ödemeleri için 3 ay erteleme fırsatı sunmakta.

Vakıfbank müşterileri, esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilecekler. Banka geri ödemelerde kişisel tercihlere göre planlama yapılmasına izin veriyor. Bu da ödeme planının kişiselleştirilmesine olanak tanıyor. Aylık olarak eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ya da serbest ödemeli bir şekilde kredi geri ödemeleri yapılabilecek.

Bankanın vermiş olduğu vade imkanları ise kredi miktarına göre değişmekte. Müşterilere 50 bin TL'ye kadar olan krediler için 36 ay, 50 bin TL ile 100 bin TL arasındaki krediler için 24 ay, 100 bin TL’den fazla krediler için ise 12 ay vade tanınacak. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında belirlenen aylık faiz oranı ise %3.95 olarak belirlenmiş durumda. Böylece 100 bin TL’lik kredi çeken bir kişi 24 ay vade fırsatından yararlandığında, aylık geri ödeme taksit tutarı 7 bin 342 TL olarak hesaplanmakta.

22 Kas 2023 - 01:00 - Ekonomi