Bu Kez Gülyalı’da Toplanıldı

Ordu Genç İş İnsanları Derneğinin (OGİD) düzenli olarak yaptığı toplantılar, bu ay Gülyalı’da gerçekleştirildi. Dernek üyelerinin ağırlandığı organizasyona Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar da katıldı.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

Ordu Genç İş İnsanları Derneği bu ayki toplantısını Gülyalı’da gerçekleştirdi.

Ordu Genç İş İnsanları Derneğinin (OGİD) kıymetli yönetimi ve üyelerini Gülyalı’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ulaş Tepe, “Bizim de üyesi olduğumuz derneğimizin son dönemde ortaya koyduğu çalışmalarla yarattığı sinerji, Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında şehrimize önemli katkılar sunacak bir potansiyele dönüşmektedir. Şehrimizin ekonomisinde, siyasetinde, kültürel ve sosyal gelişiminde önemli gelişmelere birlikte kapı aralayacağımıza yürekten inanıyorum. Çalışma motivasyonumuzu perçinleyen organizasyonumuza katkı sunan ve katılım gösteren başta Fatsa Belediye Başkanımız Sn. İbrahim Etem Kibar’a, OGİD Yönetim Kurulu Başkanımız Altuğ Sönmez’e, ilçemize kazandırdığı yatırımla bizleri mekânında ağırlayan İsmet Yiğit Şenocak’a ve OGİD’in başarılı üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi

“Siyaset Üstü Bir Anlayış”

Fahri üyesi olduğu OGİD’in her geçen gün büyümesinden memnuniyet duyduğunu vurgulayan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, şunları söyledi; “Siyaset üstü bir anlayışla bir araya gelen derneğimizin Ordu’nun önemli bir sivil toplum örgütü olarak şehrimizin geleceğinde söz sahibi olacağına inanıyorum. Derneğimiz vasıtasıyla gerçekleşecek dostlukların önemli ticari projeleri beraberinde getireceğini düşünüyorum. Bir belediye başkanının ötesinde bir kardeşiniz olarak sizlere kapımızın her zaman açık olduğunu ifade etmek istiyorum. Bugünkü programın düzenlenmesinde emeği geçen ve bizleri ağırlayan Gülyalı Belediye Başkanımız Ulaş Tepe’ye teşekkürlerimi sunuyorum.”

“Büyüyen Bir Yapıya Sahibiz”

OGİD Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ Sönmez yaptığı konuşmada: “Burada ortaya konulan birliktelik çok önemli. Siyaset üstü konumlanmamız derneğimizi diğer sivil toplum kuruluşları içerisinde farklılaştırıyor. Aynı amaca hizmet etmek için buradayız. Bu tip etkinliklerle bir araya gelerek farklı fikirlerin ortaya çıkmasını sağlayabiliriz. Her geçen gün büyüyen bir yapıya sahibiz. Her iki belediye başkanımızın da fahri üye olması bizlere ayrı bir katkı sağlıyor” dedi.

21 Kas 2023 - 16:15 Ordu/ Gülyali- Gündem

Muhabir  Nergis Kobak