Farklı Tarihlerde Yapılan Aramalarda Uyuşturucu Maddeler Ele Geçirildi

Çeşitli tarihlerde yapılan polis operasyonlarında farklı araçlarda ve şahıslarda uyuşturucu ele geçirildi. Toplamda kokain, metamfetamin, esrar ve likit esrar gibi maddeler bulundu. Tutuklanan şüpheliler, uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlemlere tabi tutuldu.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

14/11/ 2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (15) gr. Kokain maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

15/11/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulanan (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (2) gr. Metamfetamin maddesi ele ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

15/11/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulanan (4) şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (3) gr. Metamfetamin maddesi ele ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.

15/11/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulanan (3) şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (2) gr. Esrar maddesi ele ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.

16/11/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulanan (2) şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada bir miktar Likit Esrar maddesi ele ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.

18/11/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulanan (3) şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (66) gr. Esrar maddesi ele ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.

19/11/2023 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince şüpheli bir araçta yapılan aramada uyuşturucu madde kullanımına yarayan bir adet aparatın elde edilmesi ile konu ile ilgili olarak (1) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

19/11/2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce (1) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

21 Kas 2023 - 16:05 Ordu/ Ordu- Gündem

Muhabir  Uğur Kahyaoğlu