Faizsiz Kredi Arayışından Olanlar İçin Büyük Fırsat!

Maddi açıdan sıkıntı yaşayanlar için oldukça önemli bir fırsat gündeme geldi. Acil nakit ihtiyacı olanlar, faizsiz bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Sıfır faizle verilecek olan bu kredi, pek çok kişinin maddi sıkıntıları için çözüm olabilir.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

Son dönemde artan nakit ihtiyacı, pek çok kişiyi kredi çekmeye yönlendiriyor. Ancak günümüz koşullarında faiz oranları epey bir yükselmiş durumda. Bazı bankalar ise bu sıkışıklıkta müşterilerini rahatlatabilmek adına bazı kampanyalar düzenliyor. Garanti Bankası da müşterileri için sıfır faizle kredi imkanı sunmakta. Bankanın faizsiz bir şekilde verecek olduğu bu kredi, pek çok kişinin acil nakit ihtiyacını karşılaması konusunda etkili olacak.

Faizsiz Kredi İçin Gereken Şartlar

Günümüz ekonomik koşullarında nakit ihtiyacı artarken vatandaşlar, uygun faiz oranları ile kredi fırsatlarını araştırıyor. Yaşanan ekonomik krizin etkisiyle, bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Garanti BBVA Bankası'nın borç para tadında faizsiz kredi kampanyası ise pek çok kişinin nakit sıkıntısı için ideal bir çözüm olabilir.

Banka tarafından Kasım ayı için duyurulan kampanya, 10 bin TL'ye kadar faizsiz kredi ve 15 bin TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans imkanı sunuyor. Özellikle ihtiyaç sahiplerine maddi bir destek olabilecek bu kampanya, başvuru şartları ve detaylarıyla birlikte dikkat çekmekte.

Faizsiz 10 bin TL ihtiyaç kredisi paketinin başvuru şartlarına göre, Garanti Bankası’nın müşterisi olmak gerekiyor. Garanti BBVA Mobil uygulamasını 16 Kasım  ve 30 Kasım tarihleri arasında indiren ve uygulama üzerinden "Müşteri Olmak İstiyorum" adımını takip ederek ilk defa Garanti BBVA müşterisi olan kişiler, faizsiz kredi kampanyasından faydalanabilecekler.

Kampanyaya katılanlar, mobil uygulama üzerinden Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortası yaptırmak ve %0 faizli kredi başvurusunu gerçekleştirmek şartıyla kredi kullanabiliyorlar. Banka şubeleri üzerinden Garanti Bankası müşterisi olanlar ise kampanyadan faydalanamıyorlar.

Garanti Bankası’nın bu kredi kampanyasında belirtilen şartları karşılayan kişiler, sıfır faizli kredi fırsatını değerlendirebilecekler. Banka, geri ödemeler için ise yeni müşterilerine 6 aya varan vade fırsatı da sunmakta.

21 Kas 2023 - 17:00 - Ekonomi