Emeklilere Müjde! Bu Bankalar Faizsiz Kredi Verecek!

Türkiye'nin önde gelmekte olan 6 bankası, 2023 yılı bitmeden emeklilere yönelik özel bir fırsat sunuyor başlattı. Bu kampanya ile emekliler, faizsiz kredi ve nakit avans fırsatlarından yararlanma imkanına sahip olacak. QNB Finansbank, Yapı Kredi, Enpara, Akbank, İş Bankası, ve Garanti BBVA bu özel kredi desteği sunan bankalar arasında yer alıyor.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

Emeklilere özel kampanyalar tüm hızı ile devam ediyor. Maddi açıdan çeşitli sıkıntılar çekmekte olan emekli vatandaşlar için pek çok banka önemli fırsatlar sunuyor. 2023 yılının sonuna yaklaşırken hizmetleri ile öne çıkan 6 banka, emekliler için faizsiz kredi imkanı sağlayacaklarını duyurdu. Belki de yılın son fırsatı olabilecek bu faizsiz krediler, emekli vatandaşlar için büyük önem taşımakta. Bu 6 banka sunacak oldukları bu kredi fırsatı ile emeklilere özel avantajlar sunmayı ve emeklilere ekonomik anlamda destek olmayı amaçlıyor.

Faizsiz Kredi Kampanyasında Hangi Banka Ne Kadar Verecek?

Bu yılın belki de son faizsiz kredi kampanyası emeklilere için hazırlandı. Aralarında Enpara, Yapı Kredi Bankası, Akbank, QNB Finansbank, İş Bankası ve Garanti BBVA gibi önemli bankaların da yer almış olduğu 6 banka, faizsiz kredi kampanyası ile öne çıkıyor. Bu bankalar, emekliler için 10 bin TL ile 25 bin TL arasında değişen miktarlarda faizsiz nakit avans ve kredi imkanları sunacak. Kampanyadan faydalanmak için ise adı geçen bankalardan birinin yeni müşterisi olmak gerekiyor. Müşteri olma işleminin de bankaların mobil uygulamaları üzerinden yapılabiliyor olması, emekliler için büyük kolaylık sağlamakta. 

Enpara’nın emeklilere özel vereceği faizsiz kredi desteğinin limitinin 10 bin TL olduğu görülüyor. Banka, masrafsız ve faizsiz bir şekilde kredi fırsatı sunmakta. Yapı Kredi Bankası’nın ise faizsiz kredi limiti 15 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bununla birlikte Yapı Kredi,  emeklilere ek olarak 5 bin TL daha verilerek toplamda 20 bin TL’lik bir kampanya fırsatı sunuyor.

6 banka arasında yer alan Akbank ise yeni emekli müşterileri için 20 bin TL’lik faizsiz nakit avans imkanı veriyor. QNB Finansbank ise toplamda 20 bin TL’ye varan nakit avans ve kredi imkanı sağlamakta.

Kampanyada gündeme gelen diğer bir banka olan İş Bankası, 20 bin lira limitli faizsiz nakit avans kampanyası düzenlerken, Garanti BBVA ise kampanyadaki en yüksek limiti sunarak emeklilere faizsiz nakit fırsatı sağlayacak. Garanti’nin kredi için belirlediği limit ise toplamda 25 bin TL olarak görülüyor.

21 Kas 2023 - 13:00 - Ekonomi