Artık Fatura Ödemek Daha Kolay! Bu Yöntemle Faturalarınızı İndirimli Ödeyin!

QNB Finansbank, müşterilerini memnun edebilmek için ve Kasım ayına özel kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kampanya kapsamında, QNB Finansbank müşterileri elektrik, su ve doğalgaz faturaları ile 300 TL hediye para kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

Özel bankalar arasında yer alan ve uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan QNB Finansbank, Kasım ayı ile birlikte yeni kampanyalara imza atıyor. Banka şimdi de müşterileri için yeni bir kampanya daha başlattı. Kampanyanın detaylarına göre, QNB Finansbank müşterileri, faturaları için otomatik ödeme talimatı vererek hediye para kazanabilecekler.

QNB Finansbank Fatura Kampanyasının Detayları

QNB Finansbank, müşterilerine özel bir kampanya ile CardFinans ve QNB First logolu kredi kartlarına ya da yeni otomatik fatura ödeme talimatı verenlere çekici bir fırsat sunacak. Fırsat dolu bu kampanya kapsamında, her bir talimat başına kazanılabilecek ParaPuan miktarı 100 TL olarak belirlenmiş durumda. Müşteriler bu kampanya ile toplamda 300 TL'ye kadar ParaPuan kazanabilecek.

Bankanın sunmuş olduğu bu kampanya 30 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek. Müşteriler, CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ile QNB Finansbank vadesiz hesapları üzerinden verilecekleri her yeni otomatik fatura ödeme talimatı ile ParaPuan kazanabilecekler. Ancak bu fırsattan faydalanabilmek için otomatik ödeme talimatlarının ilk kez veriliyor olması gerekiyor. Kampanyanın detaylarına göre, her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için en az 100 TL ve en fazla 300 TL değerinde ParaPuan elde edilebilir.

Bahsi geçen bu kampanyadan ParaPuan ödülü kazanmak için verilen talimatın 30 Nisan 2024 tarihine kadar en az bir kez ödenmiş olması şartı da aranıyor. Bu kapsamda verilen otomatik ödeme talimatlarının 31 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerli olması da gerekiyor. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda ise kazanılan ParaPuan ödülü geri alınmakta. Kullanılan ParaPuan miktarı ise müşterilerin kredi kartına ekstrenize borç olarak yansıtılacak.

Kazanılan ParaPuanların ise  1 Ocak ile 10 Ocak 2024 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına yüklenmesi bekleniyor. Bankanın sunmuş olduğu bu avantajlı fırsattan yararlanmak isteyenlerin son günü kaçırmadan başvuru yapması gerekmekte.

21 Kas 2023 - 00:00 - Ekonomi