Garanti Bankası 1.000 TL Hediye Edecek! Fırsatı Kaçırmayın!

Garanti Bankası müşterileri için heyecan verici bir fırsat kapısı daha araladığını duyurdu. Güncel bilgilere göre, Garanti BBVA'ya yeni geçiş yapan müşterilere özel bir kampanya düzenlenmekte. Banka, yeni müşterilerine tam 1.000 TL ödeme yapacak. Bankanın bu avantajlı kampanyası ise Kasım sonunda sona erecek.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

Garanti Bankası'nın müşterileri için sunmuş olduğu fırsatlar tüm hızıyla devam ediyor. Uzun yıllardır hizmet vermekte olan banka, şimdi de yeni müşterilere yönelik özel bir teşvik sunuyor. Özel bankalar arasında öne çıkmakta olan ve kampanyaları ile her dönemde dikkat çeken Garanti BBVA, yeni müşterilerine tam 1.000 TL hediye ediyor. Banka, bu kampanyası ile hem müşteri sayısını artırmayı hem de yeni gelen müşterileri memnun etmeyi hedefliyor.

Garanti Bankası’nın Avantajlı Kampanyasının Detayları

Garanti Bankası, yeni müşterilerine yönelik özel bir kampanya ile gündeme geldi. Kasım ayı boyunca geçerli olan bu kampanya kapsamında, belirtilen şartları yerine getiren yeni müşterilere 1.000 TL hediye edilecek. Kazanılan bu 1.000 TL, 25 Aralık ve 25 Ocak tarihleri arasında müşteri hesaplarına yüklenecek.

Garanti Bankası'nın resmi sitesinde yer alan bilgilere göre, mobil uygulama üzerinden bankanın müşteri olanlara bir dizi fırsat sunuluyor. 1 Kasım ile 30 Kasım tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip, ilk defa Garanti BBVA'lı olan ve Bonus kredi kartı ya da Money Bonus kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, çıkarttıkları bu yeni kartlarıyla 20 Aralık'a kadar gerçekleştirecekleri tek seferdek 1000 TL ve üzeri harcamada 1000 TL bonus kazanacaklar.

Kampanyadan Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus ve personel kartları faydalanamıyor. Diğer yandan sanal kartlar ise kampanyaya katılabiliyor. Kazanılan bonuslar ise müşterilerin hesaplarına 25 Aralık ve 25 Ocak  tarihleri arasında tanımlanacak. Kişiler bu tarih aralığında, kazanmış oldukları bonusları diledikleri gibi kullanabilecekler.

Bankanın duyurusuna göre her bir müşteri, bu özel kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilecek. İnternet üzerinden yapılan harcamalar da kampanyaya dahil edilerek müşterilere oldukça geniş alan sunuluyor. Garanti Bankası’nın bu avantajlı fırsatını değerlendirmek isteyenlerin gerekli işlemleri 30 Kasım’a kadar yapmaları gerekmekte.

20 Kas 2023 - 17:00 - Ekonomi