Kamu Bankalarından Kasım Kampanyaları İçin Son 10 Gün! Bu Fırsatı Kaçırmayın

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet vermekte olan Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank, milyonlarca kişi için Kasım ayı kampanyaları düzenlemişti. Bu bankalar, maddi konularda güçlük çekmekte olan vatandaşlar için oldukça avantajlı fırsatlar sunmakta. Bu bankaların Kasım kampanyalarının ise sona ermesine az bir zaman kaldı. Fırsatlardan faydalanmak isteyenlerin başvurularını yapmaları gerekmekte.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

Türkiye'nin önde gelen kamu bankalarından Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, müşterilerini sevindirecek Kasım ayı kampanyaları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer almanın yanı sıra kamuya ait olmalarıyla da güven vermekte olan bu bankalar, maddi açıdan sıkıntı çekenler için önemli fırsatlar sağlıyor. Ancak bu bankaların sunmuş olduğu bazı fırsatlar, Kasım ayının bitişi ile sona erecek. Bu nedenle başvuru yapmayı düşünen kişilerin ellerini çabuk tutması gerekiyor.

Kasım Ayı Kampanyalarının Detayları

Vakıfbank tarafından duyurulan kampanya kapsamında, Bankomat Kartı kullanıcılarına özel avantajlar sunulmakta. 1 Kasım ile 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olan kampanya, gıda marketi alışverişlerinde müşterilere çeşitli kazançlar sağlamayı amaçlamakta. Vakıfbank Bankomat Kart sahipleri, kampanyaya katılmak için belirtilen tarihler arasında, farklı günlerde ve tek seferde yapacakları her 600 TL ve üzeri gıda marketi alışverişlerinde, 40 TL olmak üzere toplamda 200 TL Bankomat Para kazanma fırsatına sahip olacaklar.

Kampanyaya katılmak için VakıfBank Mobil uygulamasındaki "Cepte Kazan" bölümünden "Hemen Katıl" tuşuna tıklayabilir ya da kampanyaya katılmak istediğiniz Bankomat Kartının son 6 rakamı ile 5724’e SMS gönderebilirsiniz. Kampanyaya katılan kartlar otomatik olarak Bankomat Para sistemine dahil edilecektir.

Ziraat Bankası da Bankkart müşterilerini kapsayan özel bir kampanya ile müşterilere çeşitli avantajlar sunuyor. 1 Kasım ve 30 Kasım  tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya kapsamında, Bankkart kullanıcılarının gerçekleştirecekleri tek seferdeki 1.000 TL ve üzeri her alışverişler için 100 TL, toplamda ise 500 TL Bankkart Lira hediye edilecek. Kampanya kapsamında verilecek olan Bankkart Lira tutarı, müşterilerin Bankkart hesaplarına otomatik olarak yüklenecek ve kullanıma hazır hale getirilecektir.

20 Kas 2023 - 09:30 - Ekonomi