İşte 52 Orduspor'un Zirve Yarışındaki Kritik Maçı!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 1. Grupta mücadele eden 52 Orduspor, bugün deplasmanda Karabük İdmannurdu ile kritik bir karşılaşmaya çıkacak

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 1. Grupta mücadele eden 52 Orduspor, bugün deplasmanda Karabük İdmannurdu ile kritik bir karşılaşmaya çıkacak. Mor beyazlılar, bu mücadeleden galip ayrılarak zirve yarışındaki iddialarını sürdürmeyi hedefliyor.

Grupta 15 puanla 4. sırada bulunan 52 Orduspor, rakibini mağlup ederek üst sıralardaki yerini korumak istiyor. Mor beyazlılar, sezonun bu kritik döneminde aldıkları galibiyetlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bugünkü müsabakayı Karabük Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı'nda yönetecek hakem Metin Ateş olacak. Ancak, kart cezalısı Ali Kemal Başaran'ın takımdaki yer alamayacak olması, 52 Orduspor için bir eksiklik olarak öne çıkıyor.

Karabük İdmanyurdu'nun ev sahibi avantajını kullanmaya çalışacağı mücadelede, 52 Orduspor'un nasıl bir performans sergileyeceği büyük bir merak konusu. Maçın sonucu, grup sıralaması açısından da büyük önem taşıyor.

19 Kas 2023 - 10:20 Ordu/ Ordu- Spor

Muhabir  Salih Can Ongun